Kongres wspierają:
Odbywający SIĘ DWA lata wspólnie Międzynarodowy Kongres Stawów Kąpielowych 1999 OD r. JEST dla źródłem Inspiracji Nowych Pomysłów I Innowacji. JEST takze centrum interdyscyplinarnej Wymiany doświadczeń Między wyspecjalizowanymi firmami i producentami, którzy projektują, budują i oceniają naturalnie uzdatniane Wody w kąpieliskach.
Obeda SIĘ ZE interesujące prezentacje Wszystkich obszarów Branży Stawów kąpielowych.
Fachowa wiedza i doświadczenia zostaną przekazane uczestnikom Kongresu przez uznanych Ekspertów.

Uczestnicy Kongresu Beda Mogli ponownie wybrać zwycięzcę międzynarodowego Konkursu Pondy, Który zostanie ponownie rozpisany przez IOB w 2019 Roku.


X Międzynarodowy Kongres Stawów Kąpielowych odbędzie się w dniach 9-10 Września 2019 r. w Warszawie. Nowoczesny Arche Hotel KRAKOWSKA Oferuję sprzedaż wykładowe, MIEJSCE zrobić poprowadzenia warsztatów. Na miejscu znajduje SIĘ oraz Restauracja wygodne pokoje.
Bezpośrednio PRZED Kongresem w dniach 5-7 września odbędą SIĘ Targi Ogrodnicze "Zieleń na życie" Które Moga zainteresować uczestników Kongresu.

Członkowie Stowarzyszeń powiązanych z IOB Moga przeczytać Wykłady do ubiegłorocznego Kongresu w w Leeuwarden internetowej bibliotece strony IOB (pobierz) Które mozna znaleźć w publikacji "broszury / wykłady".
www.iob-ev.eu


Wiecej Informacji wkrótce.

Pondy Award

Międzynarodowa Organizacja ds. Naturalnych Wód Kąpielowych (IOB) ogłosiła nagrodę Pondy jako patronę międzynarodowego kongresu basenów kąpielowych i organizacji parasolowej dla globalnie działających ekspertów w zakresie basenów kąpielowych.              mehr